AvalehtTootedJoogiveefiltridMorion RO-102S

Morion RO-102S

Kompaktne, suuremahuline ja vett kokkuhoidev RO-süsteem 5-liitrise mahutiga.

RO-102S on kaks korda produktiivsem kui tema eelkäija RO-101S Morion – nimelt on RO-102S vee filtreerimise kiirus suisa 15,6 liitrit minutis ehk 380 liitrit päevas! See tähendab segamatut tegevust köögis… või isegi kontoris, kus inimesi on rohkem ning ka veevajadus seetõttu suurem. Mitte keegi mitte kunagi ei pea enam ootama puhta vee järgi!

Lisaks on RO-102S korpuse must kate ka kriimustuskindel. Vähem muresid – lihtsam elu.

350.00 

Saadaval järeltellimisel

Pöördosmoosi süsteem DWM-102S Morion lahendab kõik sinu probleemid majapidamises kasutatava veega ja välistab pudelivee vajaduse. Pöördosmoosi süsteemide jaoks pole sissetuleva vee kvaliteet oluline – Morion eemaldab veest kõik lisandid, sealhulgas toksilised ained, bakterid ja viirused. Süsteem kõrvaldab kogu filtri elutsükli ajal ka katlakivi.

Morioni abil võid olla kindel, et joogiks, toiduvalmistamiseks, imikutoiduks ja kodutehnikas kasutatav vesi on täiesti puhas. Morion eemaldab veest täielikult karedussoolad, mis tähendab, et see tagab kohvimasina, veekeetja, pliidi, triikraua ja auruti pika tööea. Ka sinu niisuti ei kata mööblit enam valge kattega.

Optimaalne mineralisatsioon kaltsiumi ja magneesiumiga – Mineraliseerimisetapis optimeeritakse kaltsiumi ja magneesiumi kontsentratsioone, sõltuvalt vee esialgsest karedusest. Magneesiumiga rikastatud puhastatud vesi on kasulik nii tervisele kui aitab teid ka igapäevaselt kulinaarsetel jõupingutustel.

Tavaline puhastatud vesi maitseb magneesiumiga paremini. Mõni jook maitseb samuti paremini. Kohvisõbrad teavad, et magneesiumi õige tasakaal parandab tassitäie joogi üldmuljet märkimisväärselt.

Samuti aitab magneesium teie kehal säilitada kõrget energiataset ja head tuju iga päev.

Mitmekülgne kaitse ohtude eest vees – vähendab kraanivees esinevaid tavalisi saasteaineid, sealhulgas kloori, orgaanilisi ühendeid, raskmetalle, nitraate ja nitriteid, baktereid ja viiruseid, karedust tekitavaid mineraale.

Vahetatavad filtrid:
K5 – Vahetatav settefilter 100% polüpropüleenist. Kasutatakse liiva, rooste ja teiste tahkete osakeste eemaldamiseks. Kaitseb teisi filtreid ja pikendab kodumasinate tööiga. Saadaval erineva poorsusega
(5–20 mikronit). Saab eemaldada koos korpusega.
K2 – Vahetatav filter joogivee põhjalikuks puhastamiseks. Eemaldab kõik levinud saasteained
(sh kloori, plii), bakterid ja tahked osakesed läbimõõduga üle 5 μm.
K100S – Pöördosmoosi membraan filtreerib tõhusalt välja kõik saasteained, samuti tsüstid, bakterid ja viirused. Sisaldab läbilaskvat membraani, mis eemaldab veest kõik kahjulikud lisandid, sealhulgas bakterid ja viirused. Pakub absoluutset pikaajalist kaitset ketenduse eest. Hoiab filtri vahetamise ajal veest eemal filtri sisemusse kasutamise ajal kogunenud sodid, mürgid ja ebapuhtused.
K7M – Vahetatav filter joogivee lõplikuks puhastamiseks. Eemaldab kõik levinud saasteained
(sh kloori, plii), bakterid ja tahked osakesed läbimõõduga üle 0,8 μm.

  • Mõõdud                             371 x 420 x 190 mm
  • Filtreerimisaeg              380 l / ööpäev