AvalehtTootedJoogiveefiltridMorion RO-101S

Morion RO-101S

Pöördosmoosi süsteem RO-101S Morion tegeleb kodumajapidamise vee puhastamise kõikide tahkudega ning pakub esmaklassilise pudeliveega samaväärset kvaliteeti. Kraanist tuleva vee originaalne kvaliteet ei ole oluline, RO-101S Morioni membraan on kauakestev kilp mürgiste ainete, raskmetallide, pestitsiidide, bakterite ja viiruste vastu.

Võrreldes klassikaliste RO süsteemidega töötab see süsteem teistmoodi. Tänu leidlikule vesi-vees mahutile, võtab see valamu all poole vähem ruumi, säästab aastas kuni üheksa tonni vett ja töötab isegi veevarustuse madala rõhu korral. Pudelivee ostmata jätmisega säästetud summa on märkimisväärne ja puhta vee kõrge kvaliteet garanteeritud.

RO-101S Morioniga jätkub alati piisavalt puhast, pehmet ja maitsvat vett nii joomiseks, kokkamiseks, beebitoitude valmistamiseks kui kodumasinate tarbeks. Morion eemaldab veest täielikult karedust tekitavad soolad, mis omakorda tagab pikema eluea nii kohvimasinale, teekannule, triikrauale kui aurutile. Õhuniisuti ei kata enam sinu mööblit valge tolmukihiga.

205,00 
Säästab aastas kuni üheksa tonni vett – selle RO-filtri kompromissitu veetõhususe tagab uuenduslik vesi-vesi-mahuti, millel on rida spetsiifilisi eeliseid. Tänu mahuti ainulaadsele konstruktsioonile pakub see mudel võrreldes klassikaliste RO-dega vähendatud äravooluvee kadu. Erinevalt enamkasutatavatest RO mahutitest kasutab see täielikult ära kogu sisemise veemahu, säästab veetarbimist kuni 9 tonni aastas ja tagab kaks korda suurema filtreerimiskiiruse kui traditsiooniliste RO süsteemide filtrid.
Optimaalne mineralisatsioon kaltsiumi ja magneesiumiga – mineraliseerimisetapis optimeeritakse kaltsiumi ja magneesiumi kontsentratsioone, sõltuvalt vee esialgsest karedusest. Magneesiumiga rikastatud puhastatud vesi on kasulik nii tervisele kui aitab teid ka igapäevaselt kulinaarsetel jõupingutustel. Tavaline puhastatud vesi maitseb magneesiumiga paremini. Kohvisõbrad teavad, et magneesiumi õige tasakaal parandab tassitäie joogi üldmuljet märkimisväärselt. Samuti aitab magneesium teie kehal säilitada kõrget energiataset ja head tuju iga päev.
Pehme vesi parima maitsega toitudeks ja jookideks – kare vesi moonutab paljude roogade, kohvi ja tee maitset. See on oht ka mitmetele kodumasinatele. Kohvimasinad, veekeetjad ja muud kööginõud võivad kannatada karedast veest tekkiva katlakivi või biokile tõttu. Kõige tõhusam meetod katlakiviga tegelemiseks ja toidu maitse kõrgemale tasemele tõstmiseks on pöördosmoosiga filtreerimine.
Töötab ka madala kraanivee rõhu korral, ilma elektripumbata – moodul püsib töökindlana isegi siis, kui veerõhk algab 2 ATM-st. Puudub vajadus eraldi elektripumba või elektri järele.
Mitmekülgne kaitse ohtude eest vees – vähendab kraanivees esinevaid tavalisi saasteaineid, sealhulgas kloori, orgaanilisi ühendeid, raskmetalle, nitraate ja nitriteid, baktereid ja viiruseid, karedust tekitavaid mineraale.

Vahetatavad filtrid:
K5 – Vahetatav settefilter 100% polüpropüleenist. Kasutatakse liiva, rooste ja teiste tahkete osakeste eemaldamiseks. Kaitseb teisi filtreid ja pikendab kodumasinate tööiga. Saadaval erineva poorsusega
(5–20 mikronit). Saab eemaldada koos korpusega.
K2 – Vahetatav filter joogivee põhjalikuks puhastamiseks. Eemaldab kõik levinud saasteained
(sh kloori, plii), bakterid ja tahked osakesed läbimõõduga üle 5 μm.
K50 – Pöördosmoosi membraan filtreerib tõhusalt välja kõik saasteained, samuti tsüstid, bakterid ja viirused. Kõrvaldab veest karedust põhjustavad ühendid nende sisaldusest olenemata. Membraani jõudlus on 7,8 liitrit tunnis.
K7M – Vahetatav filter joogivee lõplikuks puhastamiseks. Eemaldab kõik levinud saasteained
(sh kloori, plii), bakterid ja tahked osakesed läbimõõduga üle 0,8 μm.

  • Mõõdud (laius x sügavus x kõrgus)      371 x 190 x 420 mm
  • Produktiivsus                                    190 l / ööpäev