AvalehtTootedJoogiveefiltridCrystal A

Crystal A

Crystal on usaldusväärne sorbtsioonifilter, mis tagab tavalise puhastuse veele, mida tarvitatakse joogiks ja söögiks. Süsteem süvapuhastab kraanivee paljudest erinevatest saasteainetest nagu näiteks kloor, raskmetallid, pestitsiidid, naftajäätmed ja teised levinud mürgid ja allergeenid. Crystalit peaks kasutama pehme vee korral, sest see ei muuda kraanivee mineraalseid omadusi.

Toode sisaldab kolme süsinikkiu plokki, mis omakorda sisaldavad Aqualeni – patenteeritud ioonivahetuskiudu, tänu millele on vee ja sorbentide kokkupuutepind 42 korda kõrgem kui graanuleid sisaldavatel söefiltritel samal ajal, kui filtreerimiskiirus on neli korda kõrgem.

79,00 
Vastupidav lekkekindel korpus – korpus on konstrueeritud taluma suurt veesurvet ja vältima juhuslikke lekkeid. Moodulite vahetamine on lihtne, kuid need on siiski kaitstud tahtmatu eemaldamise eest.
Piiramatu juurdepääs värskele joogiveele – Puhas vesi kiirelt: otse kraanist tuleb 2,5 liitrit värskelt filtreeritud vett minutis. Nii et kuni 6000-liitrise filtrikomplektiga on kogu su perekond värske veega kenasti varustatud.
Mitmekülgne kaitse ohtude eest vees – Vähendab kraanivees esinevaid tavalisi saasteaineid, sealhulgas kloori, orgaanilisi ühendeid, raskmetalle, roostet, fenoole.

Vahetatavad filtrid:
K5 – 100% polüprpüleenist vahetatav element joogivee esmaseks puhastamiseks. Eemaldab veest liiva, rooste ja tahked osakesed läbimõõduga üle 5 µ.
K2 – Vahetatav element joogivee põhjalikuks puhastamiseks. Eemaldab kõik levinud saasteained (sh kloori, plii), bakterid ja tahked osakesed läbimõõduga üle 3µ.
K7 – Vahetatav filter joogivee lõplikuks puhastamiseks. Eemaldab kõik levinud saasteained (sh kloori, plii), bakterid ja tahked osakesed läbimõõduga üle 0,8 µ

Uus kassetiseeria – võrreldes 10“ standardse filtrielemendiga on sorptsioonaine kogust igas filtrielemendis suurendatud 10% võrra. See tagab vee kvaliteetsema puhastamise ja suurendab tootlikkust.
Eraldi kraan – uus keraamiline kraanisüdamik teeb filtri kasutamise äärmiselt lihtsaks.
Moodulite vahetamise lihtsus – moodulite vahetamine on lihtne ning ei vaja eri vahendeid. Kõigi kolme mooduli vahetamine ei võta kokku üle ühe minuti.

  • Mõõdud                      350 x 260 x 90 mm
  • Ressurss                    6000 l
  • Tootlikus                   2 l/ minutis
  • Max. töörõhk           6,4 bar
  • Kaal                             3 kg
  • Veetemperatuur    5 … 40°C