AvalehtTootedJoogiveefiltrid6-astmeline RO seade Ecosoft P´ure Alkafuse

6-astmeline RO seade Ecosoft P´ure Alkafuse

6-astmeline RO seade Ecosoft P´ure Alkafuse – aluseline vesi

Pöördosmoos (Reverse Osmosis RO) on tänapäevane joogivee puhastamise meetod, kus vesi läbib pärast mitmeastmelist eelfiltreerimist spetsiaalse membraani, mis eraldab veest suurema osa (kuni 99,8%) seal lahustunud mineraalidest ja sooladest. Membraani läbimatu mineraalidest ja sooladest küllastunud vesi juhitakse kanalisatsiooni.

319,00 
Seadmed töötavad ilma kemikaalideta ja eraldavad veest ebameeldiva lõhna ning maitse, bakterid, lahustunud soolad ja kahjulikud raskemetallid.

Koduseks kasutamiseks mõeldud pöördosmoosseade suudab toota kuni 280 liitrit (75 gallonit) puhast vett ööpäevas. Pumbata seadet saab kasutada, kui veesurve torustikus on vähemalt 3 bar.
Pöördosmoosseadme komplekti kuulub kõik paigaldamiseks vajalik: ühendusliited ja -voolikud, veekraan ning eelsurvestatud 12L reservmahuti. Kuna RO membraani läbilaskevõime on väga väike, siis varutakse reservmahutisse filtreeritud vett (filtreeritud vee reserv on umbes 7L).

Filtreerimine:

Esimene aste –  eelfiltreerimine. Polüpropüleenkiust filtrielement (FCPS5) tihedusega 5µ eraldab veest mehhaanilised osakesed – liiv, rooste ja muda, kaitstes kogu, kaitstes kogu RO-süsteemi.
Teine aste – aktiivsöest pressitud filtrielement (FCCBL), mis vähendab kloori, pestitsiidide ning teiste orgaaniliste ja oksüdeerivate ainete sisaldust vees.
Kolmas aste – AquaGreen element.
Neljas aste – RO membraan (thin layer composites TLCR membrane). RO membraan eraldab veest kuni 99,8% seal lahustunud kahjulikest ainetest ja bakteritest.
Viies aste – Alkafuse Alkaline remineraliseeriv element.
Kuues aste – järelfiltreerimine. Mineraliseeriv element (AIMRO)

 

  • Filtri mõõdud (laius x sügavus x kõrgus)    440 x 190 x 310 mm
  • Kaal (kg)                                                         10
  • Veesisend                                                      ½”
  • Töörõhk                                                         3…6 bar