Magnetseade MAG

Hooldusvabad MAG seeria magnetilised katlakivivastased veepehmendusseadmed toimivad magnetvälja tekitades, mis hoiab ära lubjakihi moodustumise soojendussüsteemide veeringluses.

Puhasta

MAG on valmistatud silindrilisest korpusest, mille otstes on BSP keermestatud ühendused. MAG südamikul on alaline magnet, mille intensiivsust veevool ei mõjuta.
Vesi surutakse läbi magnetelementide pragude, nii tekib maksimaalne magnetjõud, mis muudab lubjakristallide molekulaarset ehitust.
Märkus: magnetiliste veepehmendusseadmetega töödeldud vett on võimalik soojendada kuni 90°C-ni, sellest kõrgemal temperatuuril väheneb katlakivivastane mõju järkjärgult.

PAIGALDAMINE
Märkus: kasutage magnetilise veepehmendusseadme kaitsmiseks eelfiltrit. Paigaldage veepehmendusseade kasutuskohta järgmiste juhiste järgi:
– boilerid / veesoojendid: kui veevool ei ületa 18 l/min, paigaldage soojendist ettepoole või külmaveesüsteemi külge;
– ilma sooja vee tagasivooluta boilerid: paigaldage veepehmendusseade külmaveesüsteemi külge boilerist ettepoole;
– sooja vee tagasivooluga boilerid: paigaldada on vaja 2 veepehmendusseadet – üks külmaveesüsteemi külge boilerist ettepoole ja teine sooja vee tagastussüsteemi külge;
– veesoojendid: paigaldage veepehmendusseade külmaveesüsteemi külge veesoojendist ettepoole;
– pesumasin: paigaldage veepehmendusseade otse külma vee kraani järele;
– kogu veesüsteem: paigaldage veepehmendusseade kohe veemõõtja järele ning olemasolu korral veepumpade, autoklaavide ja mahutite järele.