AvalehtTootedJoogiveefiltridCrystal H

Crystal H

Crystal H on usaldusväärne sorbtsioonifilter, mis tagab tavalise puhastuse veele, mida tarvitatakse joogiks ja söögiks, pehmendades samal ajal mõõdukalt karedat vett. Süsteem süvapuhastab kraanivee paljudest erinevatest saasteainetest nagu näiteks kloor, raskmetallid, pestitsiidid, naftajäätmed ja teised levinud mürgid ja allergeenid.

Toode sisaldab kolme süsinikkiu plokki, mis omakorda sisaldavad Aqualeni – patenteeritud ioonivahetuskiudu, tänu millele on vee ja sorbentide kokkupuutepind 42 korda kõrgem kui graanuleid sisaldavatel söefiltritel samal ajal, kui filtreerimiskiirus on neli korda kõrgem.

Pehmendusfilter KH sisaldab ioonivahetusvaiku ja seda saab soola abil mitmeid kordi regenereerida. Soovitame pehmendavaid sorbtsioonifiltreid kasutada mõõdukalt kareda vee korral (katlakivi tekib 10-14 päeva jooksul). Väga suure karedusmineraalide sisaldusega vee korral on parim variant RO filter.

87,00 
Sügav puhastus – kolm filtreerimisetappi tagavad puhastamise kuni 0,8 mikronini. Filter eemaldab linna kraanivees tavaliselt leiduvad kahjulikud ained. Crystal H vähendab kloori ja selle tüütut lõhna, filtreerib setted ja muud nähtavad saasteained puhtama ja selgema vee saamiseks. See kaitseb paljude tervisele ohtlike lisandite, nagu orgaanilised ühendid, pestitsiidid, plii ja muud raskmetallid, eest.
Katlakivi eemaldamine – Crystal H mudelist leiame ioonvahetuse pehmendusmooduli. Moodul KH täislaetud vaiku saab regenereerida kuni 4 korda ja seda on lihtne teha ka kodustes tingimustes. On oluline teada, et pehmendusmooduleid tuleks kasutada mõõdukalt kareda veega (katlakivi koguneb nädala või kahe jooksul). Kareda veega (katlakivi moodustub 2–3 päevaga) on optimaalseks kulutõhusaks lahenduseks pöördosmoosfiltrid.
Piiramatu juurdepääs värskele joogiveele – Crystal H puhastab vett kiirusega 2 liitrit minutis: klaas puhast vett valmib 10 sekundiga. Kasutage seda kõikide toitude valmistamiseks, sealhulgas imikutoidud, supid ja joogid.
Mitmekülgne kaitse ohtude eest vees – vähendab kraanivees esinevaid tavalisi saasteaineid, sealhulgas kloori, orgaanilisi ühendeid, raskmetalle, roostet, fenoole ja karedust tekitavaid mineraale.

Vahetatavad filtrid:
K3
 – Vahetatav filter joogivee esmaseks puhastamiseks. Eemaldab kõik levinud saasteained (sh kloori, plii), bakterid ja tahked osakesed läbimõõduga üle 10 µ.
K4/KH – Vee pehmendamiseks mõeldud vahetatav filter, mis sisaldab ainult ioonvahetusvaikusid. Eemaldab valge katlakivi. Filtrit saab eemaldada koos korpusega. Võimalik lauasoola abil regenereerida.
K7 – Vahetatav filter joogivee lõplikuks puhastamiseks. Eemaldab kõik levinud saasteained (sh kloori, plii), bakterid ja tahked osakesed läbimõõduga üle 0,8 µ.

  • Mõõdud                                  350 x 260 x 90 mm
  • Ressurss                                 6000 l
  • Tootlikus                                2 l/ min
  • Max. töörõhk                       6,4 bar
  • Kaal                                           3 kg
  • Veetemperatuur                 5 … 40°C